Jste
návštěvník

regionální internetový magazín
navštivte - www.predprodeje.cz


Kde natankovat v Ústí nad Labem !!!NEJLEVĚJI!!!

novinky z kultury na severu Čech

hokej v Ústí nad Labem

aktuální zpravodajství a předpověď počasí (službu poskytuje ČHMÚ UL)

Předpověď pro ČR zítra Předpověď pro ČR pozítří
Ahoooj, posilam banner na HORKYZE SLIZE! Moc díky za umisteni! Budu vdecen! MARTICEK a VASEK
28. 9. út - 31. 12. pá Alternativní hudební scéna v Ústí n. L. 90. let PERMANENTNÍ VSTUPENKY NA SEZÓNU 04/05 - Zimní stadion ULPráce studentů Fakulty užitého umění a designu pod vedením prof. Fellera.
27. t0. st 19.00 RICHARD MÜLLER - MONOGAMNÝ VZŤAH TOUR - Krušnohorské divadlo TPYMCA v Ústí n. L. byla vybrána Sdružením českých spotřebitelů jako 'Regionální kontaktní místo' v Ústeckém krajistránky občanské iniciativy, která má za cíl zabránit plánované výstavbě sjezdové dráhy v rámci gigantického multifunkčního sportoviště - tzv. Eden parku v Ústí n. L.
25. 10. po 19.00 KOSA - Divadlo B. Polívky & Div. sp. Frída (Svč. div. opery a baletu UL)regionální web pro kulturu, sport a společnost...27. 10. st - 30. 10. so BAREVNÁ PLANETA - multietnický festival pořádaný Poradnou pro integraci

Seznam aktuálních akcí

 

JAKUB RYVOLA

 

V. MIŠÍK a ETC

 

Cine - Café SILENCIO

 

Ústecký Krajský přebor 2004 - karate

 

MISTROVSTVÍ ČR V KICKBOXINGU

  HUDBA ÚSTÍ

 

VÝSTAVA ÚSTECKÉHO FOTOKLUBU

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘÍNEK

  SEZNAM AKTUÁLNÍCH AKCÍ
Nabízíme Vám otevřenou možnost zaregistrovat bezplatně svou organizaci na webu a též si samostatně dle návodu vkládat nabídky o Vašich akcích či aktivitách pro děti a mládež. (viz. Plánované akce - Seznam zde) - www.usti.ymca.cz   správem webu je mládežnická organizace YMCA.

Hledá se trpaslík roku 2004
   ZOO

Ústeckou zoologickou zahradu čeká řada změn, které ne vždy jsou v počátečních fázích návštěvníkům příjemné. V letních měsících se mohli setkat se stavebními pracemi v dolní části ZOO, kde již začala realizace rozvodu geotermální energie, přičemž v příštím roce by na tento ekologický zdroj měla být napojena celá ZOO. V souvislosti s tím nastane další omezení - od začátku listopadu budou již uzavřeny dveře pavilonu šelem, kde bude probíhat rekonstrukce systému vytápění. Jedná se o jakýsi nadstandard, neboť se ZOO podařilo získat finanční prostředky z České energetické agentury (www.ceacr.cz), která přispěje na další nepodporovanou část celého projektu. Jedná se o to, že ve všech stávajících vnitřních expozicích bude zabudováno podlahové topení, které je daleko vhodnější než dosavadní způsob vytápění. Nepříjemné je to, že pro tyto práce bylo nezbytné odstěhovat všechny obyvatele pavilonu šelem, takže např. naši levharti perští budou dočasně bydlet v Děčíně či medvědi malajští obohatí expozice v ZOO Dvůr Králové n. L. Všechny návštěvníky tedy prosíme o shovívavost a pochopení.
Ing. Věra Vrabcová

   NOVÁ BYSTŘÍLNA

Vítězem minulé soutěže je opět ne jeden, ale několik občanů. Na fotografii, na níž byla nahá zadnice (ostravsky dupa) pod Foldynou, reagovali například: Anna Živná z Ústí n. L. větou: Dvě sluníčka, jedno upřímnější než druhé... Dále pak ing. Kubíček z Prahy: ‘Ano, přesně tam dojdem, necháme-li se vést těmito upřímnými hochy!’ a pan Pražák z Oldřichova: Myslíme to upřímně, víte co nám můžete? Všichni jsou vítězi a vy vymýšlejte švandu na dnešní žertovnou fotografii.(hrvn) (wiess.neuvirt@tiscali.cz)

   !!! URGOVNÍK !!!


Drahý a nepoučitelný, náš dodavateli programů,
nezapomeň, že UZÁVĚRKA PROSINCOVÝCH PŘEHLEDŮ JE DO 15. LISTOPADU!!! Programy dodané po tomto datu, sice budou brány v potaz, nicméně neručíme (i když bychom rádi) za jejich aktuální zařazení. Za pochopení děkuje a rychlou ruku přeje
redakce

   LOGO NOVÝCH ÚSTECKÝCH PŘEHLEDŮ

Zde si můžete stáhnou logo NÚP ve formátu jpg, eps, crd.
jpg (7 KB) , eps (168 KB) , cdr (146 KB)


Copyright © 2001 KK & UKP'98


SEVERNÍ POLABÍ OD LITOMĚŘIC AŽ K HŘENSKU - Okolí měst Ústí n. L., Teplic, Litoměřic, Podmokel a Děčína - Sepsal a částečně illustroval V. WACHSMANN - Ve prospěch fondu pro zbudování besedního domu vydala svým nákladem ČESKÁ BESEDA V ÚSTÍ N. L. V PRAZE - Tisk a papír Aloise Wiesnera


"PunkerOi!" - on-line časopis se zaměřením na Punk, Oi!, Ska, HC a Psychobilly scénu...


Guerilla Records

Archiv:
Benefiční festival pro postižené záplavami, výtěžek předán Českému červenému kříži v Ústí n. L.
MAŠURKOVSKÉ PODZEMNÉ - UNDERGROUNDOVÝ MAGAZÍN NEJEN O KONOPÍ - ČASOPIS PRO DĚTI NAD TŘICET - UMĚLECKÝ NEKULTURNÍ OBČASNÍK - ČASOPIS O PODHOUBÍ PODZEMÍ
Festivaly a ostatní akce - zahraniční festivaly - koncerty domácích kapel - zahraniční hvězdy u nás - české luhy a háje - kompletně zaktualizován přehled ZAHRANIČNÍCH FESTIVALŮ!
Festival Mezi proudy pomůže Činoheráku
Virtuální špetka regionálně-lokálního zeměpisu