úvodník 
  program - obsah 
  bylo, je či bude...I. 
  bylo, je či bude...II. 
  primátoři 
  pozvánka do kina
  hvězdné okénko 
  káráme & chválíme 
  státní vědecká knihovna
  
ústecké hospody  
  teplické hospody 
  demo recenze
  kontakty 
  odkazy 
  podporují nás 
  návštěvní kniha

 
   

Jste

návštěvník

Kde natankovat
v Ústí n. L.?

novinky z kultury na severu Čech

HOKEJ V ÚSTÍ N. L.

Ústí nad Labem - aktuální zpravodajství

KULTURNÍ OBZOR - informační servis o kultuře na Litoměřicku

Počasí v Ústí n. L. 

PŘEHLEDY


DODO ŠOŠOKA - LAURIE ANTONIOLI - LAZARO CRUZ - JAMES HARRIES - EMIL VIKLICKÝ - LONNIE SHIELDS - MICHAL URBANIAK - SHARON LEWIS - ROBBEN FORD - BOB MALACH - ROSCOE BECK - TOM BRECHTLEIN

Pod1Střechou, aneb Kokos’s fest  poprvé v Metru s E!E,  -123 MINUT a dalšími stars svč. regionu....


Nejlepší festival, kerej se gdy v ÚLu konal...


   NOVÁ BYSTŘÍLNA
Neboť jsme, vzhledem k výjimečné situaci v zemi, minule žádnou fotografii nezařadili, nedostalo se nám ani nejvtipnějších odpovědí. Přesto však máme vítěze!!! Je jím populární TV moderátor Jan Rosák a první cenu, jíž si může v redakci NÚP vyzvednout kdykoliv, mu udělujeme za celoživotní dílo. Jen tak dál, pane Jendo!!!
Neboť však nám - běžným smrtelníkům - není shůry dáno býti vtipnými jako Rosák, musíme se vrhnout do nového kola nové soutěže a pokusit se docílit alespoň mírně uspokojivého výsledku. Dnešní novinkou je fakt, že ode dneška můžete posílat své vítězné odpovědi na můj osobní e-mail weiss-neuvirt@post.cz, zbudovaný právě za tímto účelem. Svůj ‘normální’ osobní e-mail však nezveřejním, neboť - na rozdíl od části populačního segmentu reprezentujícího veřejného mínění Ústecka - se nepokládám za debila a nehodlám platit vlastními penězi za stahování všemožných kravin. Nashledanou v říjnu…
HRvN

   ZOO
V souvislosti s povodněmi, které v srpnu tak ničivě zasáhly velkou část naší republiky, se v ústecké zoologické zahradě objevila nová zvířata. Jedná se o chovance pražské ZOO, kteří díky zátopám přišli o svá bydlení. V souvislosti s rychlou evakuací je sice zaměstnanci ZOO přemístili do náhradních prostor, ale pouze provizorních. Proto se zoologické zahrady celé republiky ozvaly s nabídkou pomoci pražským kolegům, a tak se do Ústí dostal pár levhartů mandžuských a levhartů obláčkových. Ti našli náhradní domov v pavilonu šelem, kde se pro ně našly vhodné prostory, a navíc došlo k obohacení tohoto pavilonu o další druhy. Pátým nováčkem se stal orangutan Ferda, kterému je 31 let, jedná se o křížence orangutana sumaterského a bornejského. Ferda nyní bydlí v ‘Bornejském pavilónku’ ve spodní části zahrady v blízkosti známých ústeckých orangutanů Ňuňáka, Ňuninky a Ámose.
Ing. V. Vrabcová

 

K

Archiv:


Benefiční festival pro postižené záplavami, výtěžek předán Českému červenému kříži v Ústí n. L.

Festivaly a ostatní akce - zahraniční festivaly - koncerty domácích kapel - zahraniční hvězdy u nás - české luhy a háje - kompletně zaktualizován přehled ZAHRANIČNÍCH FESTIVALŮ!

Festival Mezi proudy pomůže Činoheráku

 


Copyright © 2001 KK & UKP'98