úvodník 
  program - obsah 
  bylo, je či bude...I. 
  bylo, je či bude...II. 
  primátoři 
  hvězdné okénko 
  káráme & chválíme I.  
  státní vědecká knihovna
  
nová bystřílna 
  ústecké hospody 
  teplické hospody 
  zoo 
  kontakty 
  odkazy 
  podporují nás 
  návštěvní kniha

 
   

Jste

návštěvník

Kde natankovat
v Ústí n. L.?

novinky z kultury na severu Čech

HOKEJ V ÚSTÍ N. L.

Ústí nad Labem - aktuální zpravodajství

KULTURNÍ OBZOR - informační servis o kultuře na Litoměřicku

Počasí v Ústí n. L.

 

PŘEHLEDY

DALŠÍ ZKUŠENOST PANA KLOBOUKA anebs
KTERAK SE STÁT RASISTOU A TERORISTOU ZA 5 VTEŘIN

1) Zajděte si kamkoliv na pivo nebo na víno. Nezapomeňte si sebou vzít částku hodně přesahující náklady na vaší spotřebu.
2) Trochu se tam zapomeňte a dejte si toho více (prostě se ožerte).
3) V pokročilé době k ránu se vypotácejte z hospodského zařízení.
4) Vydejte se směrem k ústeckému Míráku a přilehlých oblastí.
5) V těchto místech si vezměte do ruky mobil a začněte někomu psát SMS.
A pište si, že se zcela určitě stanete obětí řádění cikánských gangů, které vás během pěti vteřin připraví o věci které máte podle nich navíc a proto je již nepotřebujete. A protože oni je potřebují daleko víc než vy, tak jim ani nepřijde, že dělají něco špatného. Peníze a věci, které jim nechtíc poskytnete, poté investují do nákupu omamných jedů. V této chvíli se nepřímo stanete teroristou. Proč? Protože jste vašimi prostředky přispěli některé teroristické organizaci na konání svinstev, která financují právě obchodováním s drogami. Až se vzpamatujete ze šoku, který vám tito 'lidé' přivodili, tak se lehce můžete stát rasistou. Proč? Protože už toho máte plné zuby. Vzpomenete si na to, jak vám vaši příbuzní a známí vyprávěli o tom, jaké mají neblahé zkušenosti z cikánským zločinem v našem městě. Násilí, krádeže všeho druhu, obtěžování s prodejem kradených věcí, obtěžování v MHD… Nadávky do 'bílejch sviní' a neustálé stěžování si na rasistický útlak a netoleranci. Nikdo se vám nemůže divit, že se těchto individuí začnete obávat. A když se někoho bojíte, tak ho logicky nemůžete mít rád. To, co tady píšu, se mi skutečně stalo a proto jsem se začal obávat, abych se nestal rasistou vůči lidem, kteří nám ubližují a sami se ublíženými cítí.
A abych nezapomněl. Až se někomu stane to co mně, tak ať si dobře rozmyslí jít požádat o pomoc na policii. Udělali ze mne ožralýho pitomce, kterej si za svůj stav může sám a tudíž ať se nediví, že nějaký svině využijou jeho handicapu.
    PAN KLOBOUK


!!! URGOVNÍK !!!

   Drahý a nepoučitelný, náš dodavateli programů,
nezapomeň, že UZÁVĚRKA DUBNOVÝCH PŘEHLEDŮ JE DO 15. DUBNA!!! Programy dodané po tomto datu, sice budou brány v potaz, nicméně neručíme (i když bychom rádi) za jejich aktuální zařazení. Za pochopení děkuje a rychlou ruku přeje
redakceK

Archiv:


 


Copyright © 2001 KK & UKP'98