úvodník 
  program - obsah 
  pozvánka do kina 
  bylo, je či bude...I. 
  bylo, je či bude...II. 
  primátoři 
  hvězdné okénko 
  káráme & chválíme 
  
nová bystřílna 
  ústecké hospody 
  teplické hospody 
  zoo 
  kontakty 
  odkazy 
  podporují nás 
  návštěvní kniha

 
   

Jste

návštěvník

Kde natankovat
v Ústí n. L.?

novinky z kultury na severu Čech

HOKEJ V ÚSTÍ N. L.

Ústí nad Labem - aktuální zpravodajství

KULTURNÍ OBZOR - informační servis o kultuře na Litoměřicku

Počasí v Ústí n. L.

 

PŘEHLEDY

KS ALBIS INFORMUJE (Hrbovická 182, 400 01 Ústí n. L., tel./fax: 047/560 15 05, e-mail: albis@mbox.vol.cz)
KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍHO FESTIVALU POEZIE WOLKERŮV PROSTĚJOV - V pátek 15. března 02 se od 10 hodin uskuteční na malé scéně Kulturního domu Corso v Ústí n. L. postupové kolo Ústeckého kraje na celostátní festival poezie Wolkerův Prostějov (www.ipos-mk.cz/artama/divadlo/poezie/akce.html). Jedná se o přehlídku recitátorů, recitačních kolektivů a divadel poezie ve věkových kategoriích 15 - 35 let. Přehlídku pořádá Kulturní středisko Albis.
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL SBOROVÉHO ZPĚVU - Od 5. do 7. 4. 02 v Ústí n. L. proběhne již 9. ročník Mezinárodního festivalu sborového zpěvu. Vyhlašovatelem je Město Ústí n. L., které pořádáním pověřilo Kulturní středisko Albis. Letošní ročník má celkem 320 účastníků a na jednotlivých koncertech v Městském divadle se představí dva dětské pěvecké sbory z Maďarska, smíšený sbor z Holandska a dětský pěvecký z Francie. Ústí n. L. budou reprezentovat 3 špičkové sbory: Ústecký dětský sbor, Chorea academica a Komorní dívčí sbor UJEP. I. Horká (inf.: www.usti-nl.cz/albis)


!!! URGOVNÍK !!!

   Drahý a nepoučitelný, náš dodavateli programů,
nezapomeň, že UZÁVĚRKA DUBNOVÝCH PŘEHLEDŮ JE DO 15. BŘEZNA!!! Programy dodané po tomto datu, sice budou brány v potaz, nicméně neručíme (i když bychom rádi) za jejich aktuální zařazení. Za pochopení děkuje a rychlou ruku přeje
redakce
K

Archiv:


 


Copyright © 2001 KK & UKP'98